menu

SOFITEL BORA BORA PRIVATE ISLAND *****

od 14 900,- Kč
Bora Bora
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Sofitel Bora Bora Private Island je menší boutique hotel, který se nachází na malém ostrůvku v tyrkysové laguně Bora Bora hned vedle krásných korálových útesů a nabízí překrásný panoramatický výhled na centrální ostrov Bora Bora s ikonickou skálou.

Vybavení hotelu

Hotel Sofitel Bora Bora Private Island je postaven v autentickém polynéském stylu a nabízí příjemnou uvolněnou atmosféru, která sem do tyrkysových vod zkrátka patří. Pro hotelové hosty je zde zdarma lodní shuttle, který Vás za 2 minuty plavby člunem dopraví na hlavní ostrov Bora Bora s dalšími možnostmi zábavy a dobrodružství. Můžete si také zajet lodí na večeři do vyhlášené restaurace Bloody Mary´s, kam musí zkrátka každý!

Vybavení pokoje

Ubytování si můžete vybrat buďto na souši v zahradních bungalovech, ktré jsou umístěné ve svahu skálya jsou obklopené džunglí nebo ve vodních bungalovech nad tyrkysovou lagunou. Všechny bungalovy mají terasu s lehátky a fantastickým výhledem buďto na lagunu, na pláž či do tropických zahrad.Wi-Fi V Každím bungalovu je denně doplňovaný bezplatný minibar s výběrem piv, nealkoholických nápojů a vody.

Stravování

V restauraci Manu Tuki s panoramatickým výhledem na lagunu si pochutnáte na výborných pokrmech z čerstvých surovin.

Sport a zábava

Hned vedle ostrova, na kteréms e nachízí hotel, můžete objevovat nádherný korálový útes s tisíci tropických ryb. Můžete se zde věnovat také józe nebo si dopřávat masáže.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena