menu

LE TAHAA BY PEARL RESORTS *****

od 65 190,- Kč
Le Taha
WOW hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort Le Taha´a by Pearl, patří k jedněm z nejluxusnějších resortů Francouzské Polynésie. Je ideálně situovaný na ostrůvku Mota Tautau na korálovém útesu, nabízí jedinečný pohled na ostrov Taha´a na straně jedné a siluetu ostrova Bora Bora na straně druhé. Je vystavěn v tradičním polynéském stylu. je vzdálený 5 minut lodí od hlavního ostrova Taha´a a 35 minut od ostrova Raiatea. Tento ostrov nazývaný často též „Ostrovem vanilky“, pokrývá až 70% produkce vanilky v Polynésii. Velmi cenné a drahé vanilkové orchideje zde rostou ve stínu tropického lesa.

Vybavení hotelu

​V hotelu je k dispozici recepce, 3 restaurace, 2 bary, velký bazén se sluneční terasou a lehátky, pokojový servis, prádelna, knihovna, hrací místnost, směnárna, potápěčské centrum, obchod se suvenýry, obchod s pravými tahitskými perlami, Spa centrum, lounge a internetový koutek se 3 počítači, wifi připojení k internetu (za poplatek).

Vybavení pokoje

​Všechny vily a bungalovy jsou vystavěny v čistém polynéském stylu, s doškovými střechami, nábytkem z bambusu, exotického dřeva, korálů a kamenů.
K dispozici je 45 vodních suite, 10 plážových vil a 2 královské plážové vily, které jsou standardně vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, trezorem, psacím stolem, koupelnou s vanou, odděleným sprchovým koutem, župany a pantoflemi, SAT/TV, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, wifi připojením k internetu (za poplatek).

45 vodních suite (90m²) - soukromá terasa s přímým vstupem do laguny

10 plážových vil (180m²) - umístěné pláži s přímým vstupem, s bazénem, tropickou zahradou, venkovní vana a sprchový kout

2 královské plážové vily (260m²) - obývací pokoj, 2 ložnice, 2 koupelny, 2 venkovní vany a sprchy, velký bazén, altán, tropická zahrada, TV v obývacím pokoji a ložnicích, DVD přehrávač, stanice pro iPod, přístroj Nespresso, přímý vstup na pláž.

Stravování

​Snídaně formou bufetu s možností dokoupení polopenze.

Sport a zábava

Hosté resortu mohou využívat osvětlené tenisové kurty, plně vybavené fitness centrum, velký venkovní bazén, Spa centrum, služby potápěčského centra.
Patří sem i široká nabídka vodních sportů jako např. kajaky, kanoe, šlapadla.

Náš názor

​Ostrov vášní, kde lidé žijí v naprosté harmonii s přírodou, jejími velkorysými dary a nezkaženou krásou.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Pappete-Praha v nejnižší knihovací třídě * transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * pobytovou taxu cca 1,30 Eur /dosp.os. /den (platba na místě)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena