menu

KIA ORA RESORT & SPA ****

od 83 990,- Kč
Rangiroa
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní romantický hotel Kia Ora Resort & Spa se nachází na nejkrásnější pláži ostrova Rangiroa, ohraničené kokosovou plantáží, v severozápadní části atolu Rangiroa mezi soutěskami Tiputa a Avatoru. Resort prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí širokou škálu služeb, které uspokojí všechny vaše potřeby, jako je hlídání dětí (na vyžádání, nutná rezervace), směnárna na recepci, prádelna (bez čistírny), stejně jako faxové a kopírovací služby. V resortu jsou přijímány platební karty (Visa, Mastercard, American Express, JCB), nejbližší bankomat je v obci Avatoru.

K dispozici jsou zde 2 restaurace, 1 bar, obchod s tahitskými perlami, fitness centrum, velký bazén s jacuzzi, obchod se suvenýry, Spa centrum využívající dešťovou vodu, biliár, knihovna, kyvadlová doprava z/na letiště, půjčovna vybavení na šnorchlování, kajaky, kanoe, petanque.

Vybavení pokoje

V resortu je hostů k dispozici celkem 60 bungalovů a vil, které jsou rozesety v kokosovém háji přímo na pláži nebo s výhledem na lagunu.

Stravování

Snídaně formou amerického bufetu.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Pappete-Praha v nejnižší knihovací třídě * transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * pobytovou taxu cca 1,30 Eur /dosp.os. /den (platba na místě)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena