menu

INTERCONTINENTAL TAHITI RESORT ****

od 76 990,- Kč
Tahiti
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Jeden z nejlepších a nejluxusnějších hotelů na ostrově Tahiti, je vzdálený jen 8 km od hlavního města Papeete a rozprostírá se v nádherné 12ha zahradě s výhledem na ostrov Moorea. Mezinárodní letiště Faaa airport je vzdálené 1,5 km.

Vybavení hotelu

​V hotelu je k dispozici recepce se vstupní halou, lobby, konferenční místnost, 2 restaurace, 2 bary, bar u bazénu, 2 oddělené bazény, jacuzzi, fitness centrum, lázeňské centrum, prádelna, hlídání dětí, obchod se suvenýry, potápěčské centrum.

Vybavení pokoje

​ Luxusní komplex se skládá z 258 pokojů, umístěných v hlavní budově a jsou standardně vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, připojením k internetu, klimatizací s individuálním nastavením, trezorem, telefonem s přímou volbou a hlasovou schránkou, radiem a TV.

Stravování

​ Snídaně kontinentální, lze dokoupit snídaně formou bufetu, polopenzi a plnou penzi.

Sport a zábava

​Na pláži široká nabídka vodních sportů, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, 2 tenisové kurty, pétanque.

Náš názor

​Ideální dovolená pro odpočinek a poznávaní.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha - Papeete - Praha včetně všech poplatků v nejnižší knihovací třídě, přelet na ostrov Papeete, transfer z letiště do hotelu a zpět, 7/10/12x ubytování ve zvoleném typu pokoje s vybranou stravou, asistenci anglicky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena